| Označení: | ALA1705 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x16x7 cm
Žlutý keramický domek v jarním dekoru s růžovou střechou ozdobí interiér jemným světlem a přináší do prostoru klidnou atmosféru. Vybaven je LED osvětlením, které vykouzlí příjemnou záři. Je tak ideální pro večerní chvíle nebo jako dekorace sama o sobě, která rozjasní poličku, stůl či okenní parapet.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 410.0000 kg |
| Rozměry | 11x16x7 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Žlutá |