| Označení: | US1400 SET |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 290 Kč 4 772Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x70x60 cm
Zahradní set US1400 se skládá z kulatého stolu a dvou židlí s pevnou kovovou konstrukcí v černém provedení. Deska stolu je vyrobena z keramické mozaiky, která kombinuje přírodní odstíny a vytváří dekorativní vzor s dlouhou životností a snadnou údržbou. Židle mají sedáky s mřížkovým vzorem a opěradla zdobí keramické kruhové vložky, které ladí s designem stolu. Stabilní kovová podnož zajišťuje pevnost a odolnost setu, vhodného pro použití na balkónech i zahradách. Kompaktní rozměry umožňují pohodlné usazení dvou osob a přispívají k praktickému využití prostoru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 29.5 kg |
| Rozměry | 60x70x60 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Provence |
| Šířka sedu | 37.0000 |
| Hloubka sedu | 38.0000 cm |
| Výška sedu | 45.0000 cm |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 2 x 2 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Keramika |
| Hmotnost - netto | 29.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 30.5000 kg |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 66,5x71x14 |
| Karton2 | 106x44x20,5 |
| Šířka židle | 41.0000 cm |
| Hloubka židle | 50.0000 cm |
| Výška židle | 91.0000 cm |
| Šířka stolu | 60.0000 cm |
| Hloubka stolu | 60.0000 cm |
| Výška stolu | 70.0000 cm |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Vícebarevná |
| Skupina zboží | Zahradní set 1+2 |