| Označení: | GLA510 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x5x7 cm
Aromatická svíčka v elegantní kovové dóze s víčkem, která zaujme nejen vzhledem, ale i jedinečnými vůněmi. Vybrat si můžete mezi dvěma designy a svěžím grapefruitovým mixem citrusů nebo jemnou kombinací bílých květin s okurkou. Svíčky jsou samy o sobě krásnou dekorací a po zapálení vytvoří kouzelnou atmosféru doma i venku na terase.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 7x5x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 7.0000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Měděná |