| Označení: | GLA508 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x5x8 cm
Aromatická svíčka v elegantní kovové dóze s víčkem, která zaujme nejen vzhledem, ale i jedinečnou vůní. Jsou k dostání ve dvou variantách, které se liší svým designem, ale mají stejnou, netypickou vůni – Santalové dřevo se zázvorem. Svíčky jsou samy o sobě krásnou dekorací a po zapálení vytvoří kouzelnou atmosféru doma i venku na terase.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 170.0000 kg |
| Rozměry | 8x5x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 8.0000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zlatá |