| Označení: | GLA507 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 54 Kč 60Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x4x6 cm
Aromatická svíčka v elegantní kovové dóze s víčkem, která zaujme nejen vzhledem, ale i jedinečnou vůní. Jsou k dostání ve dvou variantách, které se liší svým designem, ale mají stejnou, netypickou vůni – Magnólie a moruše. Svíčky jsou samy o sobě krásnou dekorací a po zapálení vytvoří kouzelnou atmosféru doma i venku na terase.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 80.0000 kg |
| Rozměry | 6x4x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 6.0000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zlatá |