| Označení: | GLA506 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x3x8 cm
Aromatická svíčka se třemi knoty v elegantní kovové dóze s víčkem, která zaujme nejen vzhledem, ale i jedinečnými vůněmi. Vybrat si můžete mezi svěžím grapefruitovým mixem citrusů nebo hřejivou kombinací aromatického dřeva a zázvoru. Svíčky jsou samy o sobě krásnou dekorací a po zapálení vytvoří kouzelnou atmosféru doma i venku na terase.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 8x3x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 8.0000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Zlatá |