| Označení: | GLA502 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x7x8 cm
Netradiční provedení svíčky v podobě plechovky, bude zajímavým dekoračním doplňkem v interiéru i venkovních prostorech. Jedná se o mix 2 variant s odlišným designem a netradičními vůněmi, jako jsou – Pačuli a vanilka nebo bílé květiny s okurkou.
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 160.0000 kg |
| Rozměry | 8x7x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 7.5000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Stříbrná |