| Označení: | GLA501 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 135 Kč 150Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x10x8 cm
Mix 6 druhů aromatických svíček ve skle s elegantním dřevěným víčkem bude krásným doplňkem pro chvíle relaxace. Krásně ovoní váš prostor a jejich design ozdobí každý interiér. Jsou k dostání v šesti různých barvách a netradičních vůní.
Seznam vůní:
| Materiál | 100% parafínový vosk |
| Hmotnost | 470.0000 kg |
| Rozměry | 8x10x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Druh | Ve skle |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 7.5000 cm |
| Funkce | S vůní |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Vícebarevná |