| Označení: | 326845 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 899 Kč 8 199Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
167 x 50 x 192 cm
barevné provedení dub Kronberg, závěs materiál 100% bavlna šatní skříň, sestavitelná v šířce 114 až 168 cm lišta na závěs o délce 164 cm, 3 police o rozměru (š/h) 56 × 40 cm 1 zásuvka s kovovými pojezdy, vnitřní rozměr zásuvky (š/h/v) 51,7 × 31,2 × 10,7 cm 2 kovové šatní tyče o délce 106 cm rozměr závěsu 203 × 190 cm, 12 otvorů pro zavěšení maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 48 kg |
| Rozměry | 167 x 50 x 192 cm |
| Šířka | 167 cm |
| Výška | 192 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 10 × 199 cm) |
| Barva | dub Kronberg |