| Označení: | 206286D |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 32 999 Kč 55 099Kč |
| Množství: | — |
261 x 54 x 232 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení dub tři zásuvky s kovovými úchytkami a pojezdy v levé a pravé části 1 police a kovová šatní tyč, ve střední části 3 police, na dvou středních dveřích je zrcadlo nástavec je součástí dodávky
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 157 kg |
| Rozměry | 261 x 54 x 232 cm |
| Šířka | 261 cm |
| Výška | 232 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Baleno | KARTON: 4 ks (rozměry, š/v/d: 52 × 16 × 102 cm, 52 × 12 × 188 cm, 56 × 8 × 265 cm, 42 × 14 × 151 cm) |
| Barva | lakováno, dub |