| Označení: | UKH035 SAL-DK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x40x15 cm
Svazek pěti řezaných tulipánů v tmavě lososové barvě je vyroben z měkkého plastu, který věrně napodobuje přirozenou texturu květů i listů. Každý květ má dlouhý, pružný stonek a bohaté zelené listy, které dodávají celému svazku plnost a živost. Díky použití plastu je dekorace nenáročná na údržbu a vhodná pro dlouhodobé aranžmá v interiéru. Svazek je ideální pro vytvoření jarní atmosféry v domácnosti, kanceláři nebo veřejných prostorách. Vynikne samostatně i jako součást větší květinové kompozice.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 150.0000 kg |
| Rozměry | 15x40x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Tulipán |