| Označení: | SG8071 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x73x10 cm
Umělá větev kapradí v žluto-hnědých odstínech přináší do interiéru přírodní atmosféru bez nutnosti péče. Plastové provedení věrně napodobuje jemnou strukturu a tvar listů, které působí lehce a vzdušně. Větev je vhodná pro aranžmá v květináčích, váze nebo jako součást dekorativních kompozic, kde doplní podzimní či přírodní styl.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Rozměry | 10x73x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 73.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 120.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Kapradí |