| Označení: | SG8061 GRN-LT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x80x18 cm
Umělý převis kapradí v světle zelené barvě přináší do interiéru přírodní atmosféru bez nutnosti péče. Plastové listy jsou detailně zpracované s jemnou strukturou a věrně napodobují vzhled skutečného kapradí. Díky lehkému a ohebnému provedení je možné převis snadno tvarovat a zavěsit na různé dekorativní plochy, například police nebo stěny. Vynikne v kombinaci s dalšími rostlinami či dekoracemi a dodá prostoru svěží a přirozený vzhled.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 136.0000 kg |
| Rozměry | 18x80x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 80.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Kapradí |