| Označení: | MT814 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x10x13 cm
Keramický obal na květiny ve tvaru žáby v zeleném provedení přináší do interiéru i exteriéru hravý a přírodní prvek. Jeho lesklý povrch zvýrazňuje detaily tvaru a barevné přechody, které napodobují skutečnou žábu. Obal je vhodný pro menší květináče a umožňuje dekorativní vystavení rostlin. Díky pevnému keramickému základu je zajištěna dlouhá životnost a snadná udržovatelnost.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 250.0000 kg |
| Rozměry | 17x10x13 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Zelená |
22x11x20 cm