| Označení: | KN7093 WT-PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 27 Kč 30Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x32x3 cm
Umělý řezaný tulipán v růžovo-bílém odstínu je vyroben z polyuretanové pěny, která věrně napodobuje přirozenou strukturu květu i listů. Jemné barevné přechody na okvětních lístcích dodávají dekoraci živý a přirozený vzhled. Dlouhý stonek s dvěma zelenými listy umožňuje snadné aranžování do vázy nebo dekorativních kompozic. Vynikne v jarních dekoracích i jako samostatný doplněk interiéru.
| Materiál | Polyuretanová pěna |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 6x32x3 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 3.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 96.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 576.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Tulipán |