| Označení: | KLS2098 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x42x19 cm
Sada dvou kovových obalů na květiny v černém provedení zaujme svým originálním tvarem zajíce s dlouhými ušima a drobným květinovým detailem. Obaly mají kulatý tvar s pevnou základnou, která zajišťuje stabilitu při umístění rostlin. Černá barva a minimalistický design umožňují snadné začlenění do různých interiérů i exteriérů. Jsou vhodné pro dekorativní aranžmá i praktické použití s květinami či dalšími rostlinami.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 475.0000 kg |
| Rozměry | 19x42x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Velikonoce |
| Velikost | 15x15x32 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 15x15x32 malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Černá |