| Označení: | KEK9923-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x21x9 cm
Keramický domeček ve střední velikosti zaujme svým detailním provedením a barevným střešním motivem v odstínech červené a zelené. Je vybaven LED osvětlením, které vytváří příjemnou atmosféru a zvýrazňuje okna i dveře, jež jsou součástí dekorativního designu. Díky otvoru v horní části lze domeček snadno zavěsit nebo umístit jako dekoraci na poličku či stůl. Kombinace kvalitního keramického těla a jemné glazury zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Ideální pro vytvoření teplého osvětlení v interiéru během večerních hodin.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 290.0000 kg |
| Rozměry | 9x21x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 21.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Červená |
7x18x7 cm