| Označení: | KEJ307 GRN-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x8x4 cm
Keramická figurka kočky v zeleném odstínu zdobená růžovými květy přináší do interiéru jemný dekorativní prvek. Její hladký povrch s lesklou glazurou zvýrazňuje detailní zpracování a tvarovanou ocasní část. Figurka je určena k postavení na rovný povrch, kde vynikne jako součást květinové dekorace nebo samostatný doplněk. Díky pevnému keramickému materiálu je vhodná pro dlouhodobé vystavení v interiéru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 63.0000 kg |
| Rozměry | 6x8x4 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Celorok |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |