| Označení: | HW4018 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 699 Kč 777Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
60x60x4 cm
Nástěnné hodiny o průměru 60 cm v černém kovovém provedení zaujmou výraznými velkými číslicemi, které jsou součástí otevřeného rámu. Jemné zlaté ručičky kontrastují s černým pozadím a zajišťují dobrou čitelnost času i z větší vzdálenosti. Hodiny mají minimalistický design, který se hodí do moderních i industriálních interiérů, a díky kovovému materiálu jsou navrženy pro dlouhou životnost. Velký průměr a výrazné číslice usnadňují orientaci v čase, což je praktické jak v domácnostech, tak v kancelářských prostorách.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 0.9 kg |
| Rozměry | 60x60x4 cm |
| Šířka | 60.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | AA |
| Hmotnost - netto | 0.9000 kg |
| Hmotnost - brutto | 1.5000 kg |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Černá |
| Rozměr balení | 61 x 5,5 x 61 cm |