| Označení: | FUP573 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
36x6x30 cm
Sada dvou aranžovacích táců v měděném provedení z kovu nabízí praktické a dekorativní řešení pro servírování či vystavení drobných předmětů. Povrch táců zdobí reliéfní vzor připomínající včelí plástve, který dodává celku zajímavý vizuální efekt. Každý tác je opatřen dvěma zdobenými úchyty pro snadnou manipulaci a přenášení. Vyniknou samostatně i jako součást stolní dekorace v rustikálním či vintage stylu interiéru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 790.0000 kg |
| Rozměry | 36x6x30 cm |
| Šířka | 36.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Velikost | 30x25x4 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x25x4 malá ŠxHxV cm |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Měděná |