| Označení: | FUP562 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 447 Kč 497Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
35x10x24 cm
Oválný kovový tác v měděném odstínu zaujme svým jemně patinovaným povrchem, který dodává vintage charakter. Na jednom okraji je zdobený detailním motivem motýla, který působí jako elegantní dekorativní prvek. Tác je určen pro aranžování nejrůznějších ozdob a květina, přičemž jeho pevný základ zajišťuje stabilitu a snadnou údržbu.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 550.0000 kg |
| Rozměry | 35x10x24 cm |
| Šířka | 35.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 24.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Měděná |