| Označení: | DB2000 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 599 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
52x60x32 cm
Prádelní koš z bambusu v přírodním odstínu nabízí praktické a estetické řešení pro ukládání prádla. Jeho tělo je tvořeno tenkými bambusovými lamelami, které jsou pevně spojeny a doplněny o víko se stejným provedením, jež zabraňuje úniku pachů a udržuje obsah skrytý. Koš je vybaven dvěma pevnými provazy po stranách pro snadnou manipulaci a přenášení. Přírodní materiál se snadno udržuje a přináší do prostoru příjemný vizuální efekt s jemnou texturou bambusu. Kompaktní rozměry umožňují umístění do koupelny, ložnice či prádelny.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 2.6 kg |
| Rozměry | 52x60x32 cm |
| Šířka | 52.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 32.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Materiál výplně | Polyester 78%, Bavlna 16%, Viskóza 6% |
| Hmotnost - netto | 2.6000 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.7670 kg |
| Pokyny k údržbě | Praní na 30°C |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Koš na prádlo |
| Sušička | Ne |
| Rozměr balení | 40x5,5x60,5 cm |