| Označení: | AUV-E1112 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 791 Kč 1 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
100x160x45 cm
Věšák s dvěma policemi v bílém provedení kombinuje pevnou kovovou konstrukci s praktickými policemi z MDF s dubovým dekorem, které poskytují dostatek úložného prostoru pro obuv nebo doplňky. Stabilní rám je navržen v nadčasovém designu s oblými hranami, což zajišťuje bezpečné a pohodlné používání. Horní část věšáku nabízí dostatečnou délku pro zavěšení oděvů na ramínka, zatímco po stranách jsou umístěny kovové háčky pro zavěšení menších předmětů. Povrchová úprava kovu je hladká a snadno udržovatelná, což přispívá k dlouhé životnosti produktu. Rozměry a nosnost odpovídají běžným požadavkům na domácí i komerční použití.
| Materiál | Kov |
| Rozměry | 100x160x45 cm |
| Šířka | 100.0000 cm |
| Výška | 160.0000 cm |
| Hloubka | 45.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Nosnost | 160.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Materiál desky | MDF |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 111,5x47x13,5 |
| Dekor desky | Dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nadčasový design |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Věšák |