| Označení: | 8060K |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 8 399Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
90 x 40 x 110 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení kovové úchytky v barevném provedení černěná mosaz 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dveře, 1 police maximální nosnosti uvedeny v návodu k montáži
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 25 kg |
| Rozměry | 90 x 40 x 110 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Výška | 110 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks |
| Barva | lakováno,kovové úchytky |