| Označení: | B120010204 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 299 Kč 499Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40 x 40 x 4 cm
materiál potahu 70% bavlna + 30% polyester barevné provedení šedá v rozích všité tkaničky pro připevnění potah na zip, snímatelný a pratelný do 30 °C materiál výplně 100% polyester výška výplně 4 cm
| Hmotnost | 1 kg |
| Rozměry | 40 x 40 x 4 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 4 cm |
| Hloubka | 40 cm |