| Označení: | 32435 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 599 Kč 8 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 81 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 1 zásuvka s kovovými pojezdy, 2 dvířka, 1 police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 22 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 81 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | lakováno |