| Označení: | 324261 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 299 Kč 5 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40 x 40 x 81 cm
materiál masiv borovice, lakované provedení 2 menší a 2 větší zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Masiv |
| Povrch | lakováno |
| Hmotnost | 18 kg |
| Rozměry | 40 x 40 x 81 cm |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |
| Barva | lakováno |