| Označení: | KA-Q8203 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 990 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
71x133x70 cm
Kancelářská židle s černým mesh potahem nabízí vysoký komfort díky synchronnímu mechanismu, který umožňuje plynulé nastavení opěradla v závislosti na pohybu těla. Výškově nastavitelná bederní opěrka a opěrka hlavy podporují správné držení těla během dlouhých hodin sezení. Sedák je čalouněný látkou v jemném světle modrém odstínu s vyměkčenou vrchní částí pro lepší pohodlí. Područky jsou 1D typu s možností jednoduchého vertikálního nastavení, což umožňuje přizpůsobení individuálním potřebám uživatele. Stabilní plastový kříž s kolečky zajišťuje snadnou mobilitu a pevnost celé židle.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 16 kg |
| Rozměry | 71x133x70 cm |
| Šířka | 71.0000 cm |
| Výška | 133.0000 cm |
| Hloubka | 70.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 130.0000 kg |
| Hloubka sedu | 50.0000 cm |
| Výška sedu | 48.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 16.0000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Synchronní mechanismus |
| Čalouněné područky | Ne |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ano |
| Barva kříže | Černá |
| Hmotnost - brutto | 17.0000 kg |
| Materiál područek | Plast |
| Typ područek | 1D jednosměrné nastavení |
| Výška područek | 65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 73,5x32,5x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 71.0000 cm |
| Šířka područek | 8.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 122-133 |
| Nastavitelná výška sedu | 48-58 |
| Funkce | Výškově nastavitelná |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Výškově nastavitelný opěrák |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |