| Označení: | DR-B011 NAT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 495 Kč 550Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x40x30 cm
Botník s dvěma policemi je vyroben z masivního bambusu v přírodním odstínu, který zajišťuje pevnost a dlouhou životnost. Otevřená police s vodorovnými latěmi umožňuje efektivní větrání a rychlé schnutí obuvi. Jednoduchý a funkční design botníku se hodí do různých interiérů, kde nabízí praktické řešení pro uskladnění bot. Stabilní rám a rovné nohy zaručují bezpečné a pevné postavení. Rozměry botníku umožňují uložení více párů obuvi bez zbytečné náročnosti na prostor.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 2 kg |
| Rozměry | 80x40x30 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Dekor | Bambus |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 6.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Rozměr nohy | 3 x 1,2 |
| Hmotnost - netto | 2.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Světlá výška | 14.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 82x31x6 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Botník |