| Označení: | PRN2023 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 290 Kč 3 893Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
42x56x42 cm
Získejte elegantní a praktické řešení pro sběr špinavého prádla, díky proutěným košům ve tvaru válce. Tato sada obsahuje 3 různě velké koše, každý s víkem a vnitřní výstelkou z látky, což zajišťuje lepší ochranu a diskrétnost obsahu. Barva proutí je šedá až béžová, což tyto koše činí univerzálními pro umístění v různých typech interiérů. Stylový proutěný design se snadno zaintegruje i do vaší domácnosti a zároveň poskytne efektivní řešení pro ukládání špinavého prádla. Udržujte svůj prostor uklizený a patřičně uspořádaný i za přispění těchto proutěných košů na prádlo.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Hmotnost | 4.5 kg |
| Rozměry | 42x56x42 cm |
| Šířka | 42.0000 cm |
| Výška | 56.0000 cm |
| Hloubka | 42.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Hmotnost - netto | 4.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.5000 kg |
| Velikost | 30x30x43 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x43 malá ŠxHxV cm |
| Velikost | 30x30x43 malá ŠxHxV cm |
| Barva | Šedá |