| Označení: | CT-R5212 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 490 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x50x60 cm
Konferenční stolek CT-R5212 OAK kombinuje praktický design s kvalitním materiálovým provedením. Deska stolu je vyrobena z lamina s dubovým dekorem a matnou povrchovou úpravou, která je doplněna ABS hranou pro zvýšení odolnosti proti poškození. Stabilní kovová podnož v černé barvě zajišťuje pevnost a stabilitu celého stolku. Výška 50 cm umožňuje pohodlné využití v obývacím prostoru jako doplněk k sedací soupravě. Rozměry 120x60 cm poskytují dostatek prostoru pro odkládání drobných předmětů či dekorací.
| Materiál | Lamino |
| Hmotnost | 22.5 kg |
| Rozměry | 120x50x60 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Rozměr nohy | 6 x 3 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Lamino |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 6.0000 |
| Hmotnost - netto | 22.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 24.0000 kg |
| Světlá výška | 44.0000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 126x67,5x10,5 |
| Karton2 | 52x45x14 |
| Dekor desky | Dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nadstandardní výška |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |
120x50x60 cm
160x76x90 cm
160x76x90 cm