| Označení: | KOC513 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
23x30x4 cm
Zápich s čarodějnicí u kotlíku je originální kovová dekorace, která navodí tu správně tajuplnou náladu. V černém provedení skvěle zapadne mezi podzimní výzdobu a vynikne hlavně o Halloweenu – třeba v záhonku, květináči nebo před domem.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 23x30x4 cm |
| Šířka | 23.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Sezóna | Halloween |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Černá |