| Označení: | KOC512 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x39x6 cm
Kovový zápich čarodějnice s lucernou a koštětem v černé barvě je stylová dekorace pro Halloween i celé podzimní období. Skvěle se hodí do květináče, truhlíku nebo na zahradu, kde vytvoří tajemnou atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 91.0000 kg |
| Hmotnost | 91.0000 kg |
| Rozměry | 30x39x6 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 39.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Sezóna | Halloween |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Černá |