| Označení: | TV-7089 LAN2 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 14 751 Kč 16 390Kč |
| Množství: | — |
118x103x112 cm
TV křeslo s elektrickým polohováním v béžovém potahu nabízí komfortní sezení s možností nastavení polohy pomocí jednoho motoru. Kovová podnož umožňuje rotaci až do 240° a houpací pohyb o 30°, což přispívá k relaxaci a pohodlí. Zabudované ovládání je doplněno hlasovým ovládáním pro snadné nastavení, zatímco integrovaný Bluetooth reproduktor zajišťuje kvalitní zvukový doprovod. Praktické funkce zahrnují držák telefonu, USB-A a USB-C porty pro nabíjení zařízení a uložný box pro drobné předměty. Pevná konstrukce s nosností 160 kg a ergonomicky tvarované čalounění z lanýžové látky zajišťují dlouhodobý komfort i stabilitu.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 58 kg |
| Rozměry | 118x103x112 cm |
| Šířka | 118.0000 cm |
| Výška | 103.0000 cm |
| Hloubka | 112.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 52.0000 |
| Nosnost | 160.0000 kg |
| Hloubka sedu | 62.0000 cm |
| Výška sedu | 54.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 58.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 59.0000 kg |
| Počet motorů | Jeden |
| Výška područek | 58-65 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 117x83x71 |
| Šířka područek | 19.0000 cm |
| Druh potahové látky | Látka |
| TOP parametry | LED podsvícení |
| TOP parametry - Stylový | Úložný box |
| Nastavitelná hloubka | 169 cm |
| Funkce | Polohovací |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Hlasové ovládání + Bluetooth reproduktor |
| Otočná | Ano |
| Barva | Béžová |
| Skupina zboží | Polohovací křeslo |
| Typ ovládání | Elektrické zabudované ovládání |
118x103x112 cm
118x103x112 cm
118x103x112 cm