| Označení: | DCH-215 YEL4 |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 1 251 Kč 1 390Kč |
| Množství: | — |
55x85x59 cm
Jídelní židle s označením DCH-215 YEL4 nabízí pohodlné sezení díky čalounění z měkké žluté sametové látky, která je doplněna designovým prošitím v kosočtverečném vzoru na opěradle a područkách. Pevné kovové nohy v černém matném provedení zajišťují stabilitu a dlouhou životnost židle. Ergonomicky tvarované opěradlo s integrovanými područkami podporuje správné držení těla během stolování. Sametová látka je příjemná na dotek a snadno se udržuje, což přispívá k praktickému využití v domácnostech i komerčních prostorách. Židle není otočná, její jednoduchý a zároveň stylový design ji předurčuje k využití v moderních interiérech.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 5.15 kg |
| Rozměry | 55x85x59 cm |
| Šířka | 55.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 59.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 40.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 45.0000 cm |
| Výška sedu | 49.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Rozměr nohy | 2,5 x 2,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Černá |
| Složení potahu | 100% polyester |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 5.1500 kg |
| Hmotnost - brutto | 6.1000 kg |
| Výška područek | 64 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 66x58x51 |
| Šířka područek | 4.0000 cm |
| Druh potahové látky | Samet matný |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Sametová látka |
| Otočná | Ne |
| Barva | Žlutá |
| Skupina zboží | Jídelní židle |
| tloušťka pěny sedáku | 5.0000 |
| tloušťka pěny opěráku | 4.5000 |
55x85x59 cm
55x85x59 cm
55x85x59 cm
55x85x59 cm
55x85x59 cm