| Označení: | AUK-E1024 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 791 Kč 1 990Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80x82x30 cm
Komoda AUK-E1024 WT nabízí praktické řešení úložného prostoru v moderním provedení. Její deska je vyrobena z MDF s matným dubovým dekorem, který dodává nábytku přírodní vzhled a snadnou údržbu. Pevný kovový rám a nohy zajišťují stabilitu a dlouhou životnost, zatímco osm látkových zásuvek z netkané textilie poskytuje lehké a flexibilní úložiště pro různé drobnosti. Komoda má rozměry 80 × 30 × 82 cm, což ji předurčuje k využití v menších i větších prostorách, kde je potřeba uspořádat věci přehledně a efektivně.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 11 kg |
| Rozměry | 80x82x30 cm |
| Šířka | 80.0000 cm |
| Výška | 82.0000 cm |
| Hloubka | 30.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Nosnost | 30.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 1,5 x 1,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Barva nohou | Bílá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 11.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 11.5000 kg |
| Světlá výška | 6.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 88x35,5x15,5 |
| Dekor desky | Dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Úložný prostor |
| Barva | Bílá |
| Skupina zboží | Komoda |