| Označení: | POA211 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x25x10 cm
Tato pietní figurka anděla z polyresinu v jemných béžovo-hnědých tónech působí jako strážce lásky a naděje. Anděl symbolizuje ochranu, lásku a úctu. Díky integrované LED svíčce, která po rozsvícení vytváří hřejivé, uklidňující světlo, se tato soška stává nejen důstojnou dekorací, ale i posvátným symbolem vzpomínek a klidu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Rozměry | 12x25x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 25.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Anděl |
| Sezóna | Pieta |
| Počet baterií | 1.0000 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Béžová |