| Označení: | ALA1821-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x9x7 cm
Zvířecí figurka jelena z polyresinu vám dokonale oživí sváteční prostor, ať už na stole, poličce, nebo jiném viditelném místě. Vytvořte si díky němu pohádkové zvířecí království společně s dalšími figurkami ať už jelenů, nebo dalších druhů, které nabízíme. Je hnědý s krásně tvarovaným parožím a doplněný jemnými třpytkami, což umocní kouzelnou sváteční atmosféru.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 14x9x7 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Jelen |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 64.0000 |
| Barva | Béžová |