| Označení: | ALA1821 WT-XL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
24x17x7 cm
Jelen z polyresinu vám dokonale oživí sváteční prostor, ať už na stole, poličce, nebo jiném viditelném místě. Vytvořte si díky němu pohádkové zvířecí království společně s dalšími figurkami ať už právě jelenů, nebo dalších druhů sošek a přízdob, které nabízíme. Je v bílé barvě a má nádherně tvarované paroží, což dohromady vytvoří kouzelnou vánoční atmosféru v teple domova.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 260.0000 kg |
| Hmotnost | 260.0000 kg |
| Rozměry | 24x17x7 cm |
| Šířka | 24.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Jelen |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Bílá |