| Označení: | 4099 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 899 Kč 2 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120 x 80 x 75 cm
deska MDF, barevné provedení dub kovová konstrukce, barevné provedení černá
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | dub |
| Hmotnost | 36 kg |
| Rozměry | 120 x 80 x 75 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks |