| Označení: | 4097 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 099 Kč 1 999Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
44 x 55 x 88 cm
textilní potah, barevné provedení antracitová kovová konstrukce, barevné provedení černá výška sedu 49,5 cm
| Materiál | Kov a sklo |
| Povrch | textilní potah |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozměry | 44 x 55 x 88 cm |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Barva | antracitová |