| Označení: | UKK400 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x30x10 cm
Umělá orchidej na stonku v bílé barvě se třpytkami vnáší do prostoru nádech elegance a jemnosti. Tento květ je ideální pro zimní výzdobu, která se pyšní luxusním a sofistikovaným vzhledem.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Hmotnost | 10.0000 kg |
| Rozměry | 12x30x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Orchidej |