| Označení: | UKK398 CAP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x30x15 cm
Umělá vánoční růže v odstínu cappuccino s jemnými třpytkami přidá vašim dekoracím styl a originalitu. Tento elegantní květ na stonku je skvělou volbou pro zimní aranžmá i sváteční výzdobu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 15x30x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |