| Označení: | UKK397 CAP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x30x13 cm
Elegantní umělý amarylis se třemi květy na stonku vynikne v každém interiéru. Jemná cappuccino barva doplněná třpytkami dodává květině nádech luxusu. Perfektní volba pro zimní dekorace nebo slavnostní aranžmá.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 18.0000 kg |
| Hmotnost | 18.0000 kg |
| Rozměry | 13x30x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Ostatní |