| Označení: | UKK392 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 40 Kč 44Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x33x13 cm
Umělá vánoční růže s bílým květem a listy přináší do vašich dekorací eleganci a čistotu. Tento květ je perfektní pro vytvoření jemné a klidné vánoční atmosféry, která bude ozdobou každého interiéru.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Hmotnost | 6.0000 kg |
| Rozměry | 18x33x13 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Vánoční růže |