| Označení: | UKK390 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x60x19 cm
Umělá vánoční růže s červeným květem a listy je klasická vánoční dekorace, která vnáší do vašeho interiéru teplý a slavnostní nádech. Tento květ je ideální pro dotvoření sváteční atmosféry, která zaujme každého návštěvníka.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Hmotnost | 30.0000 kg |
| Rozměry | 19x60x19 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 60.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Vánoční růže |