| Označení: | UKK388 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x65x10 cm
Umělý kvetoucí bavlník v krémové barvě je ideální volbou pro podzimní výzdobu, který vynikne svou přírodní krásou. Tato umělá rostlinná přízdoba přináší do interiéru hřejivý a útulný nádech, skvěle doplní podzimní aranžmá a vytváří příjemnou atmosféru.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Hmotnost | 60.0000 kg |
| Rozměry | 25x65x10 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Ostatní |