| Označení: | UKK387 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x65x10 cm
Umělý kvetoucí kopr v červené barvě přidá podzimní dekoraci přírodní a svěží vzhled. Tento květ na stonku je skvělou volbou pro tvorbu hřejivé a harmonické podzimní atmosféry, která zútulní každý prostor.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 22.0000 kg |
| Hmotnost | 22.0000 kg |
| Rozměry | 15x65x10 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ostatní |