| Označení: | UKK386 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x65x10 cm
Umělý kvetoucí hlaváč v tmavě červené barvě je ideálním doplňkem pro podzimní výzdobu. Tato umělá rostlina svým barevným provedením a tvary přináší do interiéru jemnost a teplé podzimní tóny, které skvěle zapadnou do specifické atmosféry tohoto ročního období.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Hmotnost | 27.0000 kg |
| Rozměry | 25x65x10 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Ostatní |