| Označení: | UKK385 BOR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x68x10 cm
Umělý kvetoucí bodlák v tmavě červené barvě je perfektní volbou pro podzimní dekorace. Tento květ na stonku dodá aranžmá přírodní nádech a vytváří teplou a příjemnou atmosféru typickou pro podzimní období.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 20x68x10 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 68.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Bodlák |